W związku z rozwojem naszej firmy zwiększyło się zapotrzebowanie personalne. Chcemy powiększyć nasz zespół o kolejne osoby.

UWAGA: jeśli nie spełniasz wszystkich warunków nie martw się, najważniejsze że spełniasz część bądź większość z nich, to wystarczy! Skontaktuj się z nami, umówimy się na spotkanie, porozmawiamy i spróbujemy znaleźć Twój potencjał i go wykorzystać.

jakie zadania?

  • przygotowywania prefabrykatów do montażu billboardów (panele, uchwyty, profile stalowe itp.)
  • montaż i demontaż tablic billboardowych w terenie
  • montaż tablic reklamowych, banerów, wyklejanie plakatów na billboardach, montaż banerów z podnośnika

czego oczekujemy?

  • umiejętności obsługi narzędzi takich jak zaginarka, wiertarka, szlifierka, wkrętarka, pędzel, wałek malarski, drabina, szpadel
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu busa
  • chęci do pracy, odpowiedzialności i zaangażowania
  • dbania o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia spawacza migomatem

oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole w stabilnej firmie na dobrych warunkach płacowych i socjalnych
  • zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę poprzedzone jednomiesięcznym okresem próbnym
  • wynagrodzenie miesięczne od 2600 zł do 3000 zł brutto z możliwością awansu i dodatkowych profitów (premie, godziny nadliczbowe itp.)

Swoje CV możesz wysłać na
Masz pytania? Zadzwoń: 508 38 36 36